Venom 3: Çıkış tarihi, oyuncular, konu ve daha fazlası

Venom 3, Marvel Comics’in Venom karakterini temel alan ve Sony’nin Örümcek Adam Evreni’nin altıncı filmi olacak bir Amerikan süper kahraman filmidir. Venom (2018) ve Venom: Let There Be Carnage (2021) filmlerinin devamı niteliğindedir. Filmin yönetmenliğini Kelly Marcel üstlenirken, başrolde Tom Hardy Eddie Brock/Venom olarak karşımıza çıkacaktır. Peki Venom 3 ne zaman çıkacak, kimler oynayacak ve konusu ne olacak? İşte merak edilenler…

Venom 3 çıkış tarihi

Venom 3’ün çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak Sony Pictures, filmin planlama aşamasında olduğunu ve çalışmaların devam ettiğini duyurdu. Önceki filmlerin vizyon tarihleri göz önüne alındığında, Venom 3’ün 2023 veya 2024 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Venom 3 oyuncuları

Venom 3’ün oyuncu kadrosu da henüz netleşmedi. Ancak Tom Hardy’nin Eddie Brock/Venom rolünü yeniden canlandıracağı kesin. Onun dışında, Ted Lasso dizisinden tanıdığımız Juno Temple ve Doctor Strange filminde Karl Mordo rolünü oynayan Chiwetel Ejiofor’un da filmin oyuncuları arasında yer aldığı duyuruldu. Ejiofor’un Marvel deneyimi olsa da, Karl Mordo rolünü yeniden canlandırması pek olası görünmüyor. Juno Temple’ın ise filmin hangi karakterini oynayacağı henüz belli değil.

Önceki filmlerden Michelle Williams, Reid Scott ve Stephen Graham gibi diğer yardımcı oyuncuların durumu ise belirsizliğini koruyor. Ayrıca, Marvel Sinematik Evreni’nden (MCU) herhangi bir karakterin Venom 3’te görünüp görünmeyeceği de merak konusu.

Venom 3 konusu

Venom 3’ün konusuyla ilgili ayrıntılar da henüz açıklanmadı. Ancak, ikinci filmde Eddie Brock ve Venom’un hapishaneden kaçtıktan sonra kendilerini kaçak olarak buldukları ve jenerik sonrası sahnede Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) bir giriş yaptıkları görülmüştü. Bu da, Venom 3’te diğer Marvel karakterleriyle etkileşim görmemiz mümkün olduğunu gösteriyor.

Venom 3’ün San Francisco’nun ötesine geçeceği ve filmin bazı bölümlerinin İspanya ve Londra’da çekilerek uluslararası bir ortamda geçeceği tahmin ediliyor. Eddie ve Venom’un neden Avrupa’da oldukları ve bu yeni mekanda kimlerle karşılaşabileceklerine dair sorular ise henüz yanıt bulmuş değil.

Yorum yapın